Check out our full calendar of events for 2023/24 in England and Wales

DateRegionVenueSport / Discipline
JANUARY
5th JanuaryKentChathamMulti-Skills coaching
8th JanuaryCambridgeshireFen Ditton SchoolPrimary
8th JanuaryWalesPlas Madoc Leisure CentreKurling
9th JanuaryCheshireBrookfieldsRebound Therpay
9th JanuaryLancashireThe Leisure Box, BrierfieldXtend
9th JanuaryLondonPoplar Baths Tower HamletsBoccia
10th JanuaryYorkshire WestOutwood Grange WakefieldXtend
10th JanuaryTyne and Weartemple ParkPrimary
10th JanuaryLondon Frenford FCSecondary Football
10th JanuaryCambridgeshireEly CollegePrimary
11th JanuaryLincolnshireGrantham Tennis CentrePrimary/Secondary
11th JanuaryYorkshire EastHeadlands BridlingtonEast Riding Xtend
11th JanuaryYorkshire WestJohn Charles SC LeedsXtend
11th JanuarySuffolkThe Ashley School LowestoftPrimary Boccia
12th January LondonMoredon Leisure CentreSwimming
12th January WalesCwmbran Leisure CentreKurling
12th January MerseysideGreenbankMerseyside Schools KS4 Football
12th January Cambridgeshire Littleport East Cambs AcademyPriamry
15th January MerseysideGreenbankMerseyside Schools Basketball
15th January LancashireTen Pin BlackburnPrimary Ten Pin
15th January London Ealing FeatherstonePrimary
15th January GloucestershireCheltenham, All Saints AcademyKS2 Primary Panathlon am
15th January GloucestershireCheltenham, All Saints AcademyKS1 Primary Panathlon pm
16th JanuaryYorkshire EastHollywood Bowl HumberTen Pin Final Secondary
16th JanuaryGloucestershireGloucesterKS2 Primary Panathlon am
16th JanuaryLancashireThe Leisure Box, BrierfieldPrimary
16th JanuaryGloucestershireGloucesterKS1 Primary Panathlon pm
16th January CambridgeshireHunts AMPrimary Festival
16th JanuaryCambridgeshire Hunts PMSecondary Festival
16th JanuaryGreater ManchesterBury GrammarPrimary Panathlon
16th JanuaryCheshireBrookfieldsRebound Therpay
17th JanuarySurreyLightwater LCPrimary
17th JanuaryTyne & WearSouth Tyneside Temple Park CentrePrimary/Xtend
17th JanuaryYorkshire EastHollywood Bowl HumberTen Pin Primary Final
17th JanuaryEssex / East LondonLondon Aquatics CentreEssex East London Secondary Swimming
17th JanuaryLondonDrapers School HaveringXtend
17th JanuaryLancashireMFA Bowl BurnleyTen Pin Hyndburn & Ribble Valley
17th JanuaryGreater ManchesterHopwood Hall RochdalePrimary
17th JanuarySomersetYeovilPrimary Panathlon
18th JanuarySurreyGuildfordPrimary
18th JanuarySomersetTauntonSecondary Panathlon
18th JanuaryEssexLondon Aquatics CentreEssex Secondary Swimming
18th JanuaryGreater ManchesterBury GrammarSecondary Panathlon
18th JanuaryLincolnshireThe Pods KS2 Boccia Qualifier
18th JanuaryGreater ManchesterBoltonPrimary Panathlon am
18th JanuaryGreater ManchesterBoltonPrimary Panathlon pm
18th JanuaryDurhamBeacon of Light, SunderlandPrimary
19th JanuaryMerseysideGreenbankMerseyside SLD/PD Football
19th JanuarySuffolkRoach Primary LowestoftPrimary
19th JanuaryBuckinghamshireAylesburyTen Pin
19th JanuaryCambridgeshire Sir Harry SmithPrimary
22nd JanuaryLancashireBowlingten Pin Bowling
22nd JanuaryLondonOak Wood School HillingdonSecondary]
22nd JanuaryWorcestershireWorcester, Regency High SchoolPrimary Panathlon am
22nd JanuaryWorcestershireWorcester, Regency High SchoolSecondary Panathlon pm
22nd JanuaryLondonActon Ten Pin West Lonfon Ten Pin Primary Final
22nd JanuaryLondonNamco Romford East London 10 Pin Final
22nd JanuaryGreater ManchesterBurnley CampusPrimary Panathlon
23rd JanuaryLondonBoadfield School BarnetMulti-skills competition
23rd JanuaryCheshireBrookfieldsReound Therapy
23rd JanuaryGreater ManchesterWright Robinson CollegePrimary
23rd JanuaryEssexLondon Aquatics CentreSouthend Primary Discovery Swimming
23rd JanuaryWorcestershireEveshamPrimary Panathlon am
23rd JanuaryNorthumberlandNCEA Multi Skills FestivalKurling
23rd JanuaryWorcestershireEveshamSecondary Panathlon pm
23rd JanuaryYorkshire EastHullKurling Secondary
24th JanuaryYorkshire EastHullKurling Primary pathway
24th JanuaryLancashireChorley All Seasons LeisurePrimary Panathlon
24th JanuaryLondon Erith Leisure Centre BexleyPrimary Panathlon
24th JanuaryLondonRomford Namco Ten PinDeaf Ten Pin Bowling
24th JanuaryWorcestershireBromsgrovePrimary Panathlon am
24th JanuaryEssexLondon Aquatics CentreEssex Discovery Primary Swimming
24th JanuaryWorcestershireBromsgroveSecondary Panathlon pm
25th JanuaryCornwallNewquaySecondary Swimming am
25th JanuaryCornwallNewquayPrimary Swimming pm
25th JanuaryEssexLondon Aquatics CentreEssex Primary Swimming
25th JanuaryLondonPeter May SC Waltham ForestPrimary X 3
25th JanuaryYorkshire EastBeverley Leisure CentreKS 2 Swimming
25th JanuaryGreater ManchesterBlessed Thomas HolfordSecondary Xtend
25th JanuarySurreyNorth East Surrey CollegePrimary
25th JanuaryCambridgeshireComberton Primary / Xtend
25th JanuarySuffolkLowestoft Richardson 10 PinSecondary Ten Pin
25th JanuaryGreater ManchesterCounty FinalPrimary Boccia Pan-Dis County final
26th JanuaryLondon Waltham ForestPrimary
26th JanuaryWorcestershireRedditchPrimary Panathlon am
26th JanuaryWorcestershireRedditchSecondary Panathlon pm
26th januaryYorkshire Southbarnsley CollegePriamry & Xtend
26th JanuarySuffolk Lowestoft Richardson 10 PinPrimary Ten Pin
26th JanuaryYorkshire WestWakefiled Castleford 10 PinPrimary Ten Pin
26th JanuaryMerseysideGreenbankMerseyide Schools Girls Football
29th JanuaryNorth WestGreenbankNW England Deaf/HoH Boccia
29th JanuaryBerkshireSalt Hill ActivityCentreTen Pin Bowling
29th JanuaryNorfolkUEA SportsparkPrimary KS1/2 Festival
29th JanuaryEssexHatfield Heath Primary SchoolPrimary
29th JanuaryGreater ManchesterSport For All Centre OldhamPriamry & Xtend
29th JanuaryLondonTwickenham School RichmondPriamry
30th JanuaryYorkshire EastEnnerdate Hull & John Leggot Priamry & Xtend
30th JanuaryCheshireBrookfieldsRebound Therpay
30th JanuaryGreater ManchesterCounty FinalSecondary Boccia Pan-Dis County final
30th JanuaryCambridgeshireColedridge SchoolXtend
30th JanuaryCambridgeshire St Ivo BowlingPrimary Ten Pin
30th JanuaryNorfolkUEA SportsparkSwimming Discovery
30th JanuaryCambridgeshire St Ivo BowlingSecondary Ten Pin
30th JanuaryDerbyshireHigh Peaks PrimaryPriamry
30th JanuaryBristolBristolPrimary Ten Pin
30th JanuaryNorthumberlandTBCPrimary Ten Pin
31st JanuaryGloucestershireWotton-under-EdgePrimary Panathlon
31st JanuaryLondonCoopers School BexleyKurling
31st JanuaryLondonYMCA RomfordHavering Primary AM and PM
31st JanuaryGreater ManchesterStockportPrimary
31st JanuaryLancashireChorleyPrimary Panathlon AM
31st JanuaryLancashireChorleyXtend Panathlon PM
FEBRUARY
1st FebruaryDurhamMeadowfield Leisure CentreKurling
1st FebruaryLincolnshireHollywood Bowl Ten Pin Bowling
1st FebruaryOxfordshireThe Leys Leisure CentreXtend
1st FebruaryYorkshire SouthWickersley School RotherhamPrimary X 2
1st FebruaryEssexHollywood Bowl BasildonEssex Final
1st FebruaryBerkshireWokingham SuperbowlTen Pin
1st FebuaryMerseysideGreenbankPrimary Boccia
2nd FebruaryLondonMarjorie Kinnon SchoolLeader training
2nd FebruaryYorkshire SouthDoncaster Deaf TrustPrimary
2nd FebruaryGloucestershireTen Pin GlosSecondary
5th FebruaryWiltshireSwindonPrimary Panathlon
5th FebuaryLancashireBlackpool Sports CentrePrimary & Xtend
5th FebruaryEssexDoucecroft School ColchesterMulti-Skills
5th FebruaryCumbriaFurness College BarrowPrimary Am & PM
5th FebruaryEssexPear Tree Mead & HarlowburyPrimary Coaching
5th FebruaryYorkshire West John Charles Centre for SportPrimary
6th FebruaryCumbriaFurness College BarrowPrimary AM Xtend PM
6th FebruaryLondonSacred Heart School HammersmithH&F Primary
6th FebruaryLancashireValley Leadership AcademyRossendale KS1 Primary
6th FebruaryCheshireBrookfields SchoolRebound Therapy coaching
6th FebruaryLondonLondon Aquatics CentreRegional Deaf Primary Swim
6th FebruaryYorkshire West Pudsey LCPrimary
6th FebruaryBristolBristolSecondary Ten Pin
7th FebruaryWiltshireSalisburyPrimary Panathlon am
7th FebruaryEssexLondon Aquatics CentreEssex Discovery Primary Swimming
7th FebruaryCumbriaHarraby Sports Centre CarlisleCarlisle Xtend
7th FebruaryGreater ManchesterHopwood Hall RochdaleRochdale Xtend
7th FebruaryTyne & WearRiverside Bowling SunderlandTen pin Wanderers
7th FebruaryLondonSnowflake SchoolCoaching
7th FebruaryYorkshire SouthBarnsley MetrodomeSwimming
7th FebruaryWiltshireSalisburySecondary Panathlon pm
7th FebruaryNorth West Regional Finals Secondary Ten Pin
8th FebruaryYorkshire West Fearnville LCPrimary
8th FebruaryOxfordshireLeys Leisure CentrePrimary
8th FebruaryGreater ManchesterAshton 6th Form TamesidePrimary
8th FebruaryLondonLondon Aquatics CentreEast London Secondary Special 25m
8th FebruaryLondonBarking & DagenhamPrimary
8th FebruaryCheshireEllsmere Sport SVPrimary
9th FebruaryLondonSutton Tennis CentrePrimary
12th FebruaryGreat ManchesterOldhamKey Stage 1 Primary Panathlon
12th FebruaryEssexRamsey AcademyNW Essex Primary & Xtend
12th FebruaryBedfordshireDunstable Primary Ten Pin
13th FebruaryGreat ManchesterWigan yuth ZoneSecondary XTEND am
13th FebruaryGreater ManchesterBrownhill Learning CommunityPrimary
13th FebruaryLondonLondon Aquatics CentrePrimary Discovery Swim Gala
13th FebruaryNorfolkEast Norfolk VI FormPrimary
14th FebruaryLondonLondon Aquatics CentreEast London Primary Discovery
14th FebruarySuffolkDebenham HSBoccia
14th FebruaryGreater ManchesterWigan Youth ZoneSecondary Xtend
14th FebruaryNorfolkNorwich Ten PinTen Pin Bowling
15th FebruaryGreater ManchesterSaviours Primary BoltonBolton Cluster event
15th FebruaryLondonLondon Aquatics CentreEast London Primary Discovery
15th FebruaryGreater ManchesterSt Saviour BoltonBoccia
15th FebruarySuffolkLowestoft Waterlane SC3 X 3 basketball
20th FebruaryLondonLondon Aquatics CentreDiscovery Gala
20th FebruaryYorkshire EastThe Pods ScunthorpeBoccia Finals Humber
20th FebruaryLancashireRossendale Valley Boccia competition
20th FebruaryCheshireBrookfieldsRebound Therapy
21st FebruaryYorkshire SouthConcord LCPrimary
21st FebruaryLondonLondon Aquatics CentreNorth London Discovery Swim
21st FebruaryWorcestershireEveshamPrimary Panathlon am
21st FebruaryLondonKingston AcadamyKurling
21st FebruaryWorcestershireEveshamSecondary Panathlon pm
22nd FebruaryYorkshire SouthConcord LCPrimary
22nd FebruarySurreyCleves SchoolPrimary
22nd FebruaryYorkshire EastHull UniversityHumber Secondary Boccia Finals
22nd FebruaryBerkshireThe Centre, SloughPrimary & Secondary Finals
23rd FebruarySurreyThree Rivers AcademyPrimary
23rd FebruaryLondonTapscott TrustPrimary
23rd FebruaryYorkshire SouthConcord LCSecondary
26th FebruaryLondonLondon Aquatics CentreDeaf Swim Regional
26th FebruaryYorkshire EastWithernsea High SchoolXtend
26th FebruaryGreater ManchesterHollywood Bowl SalfordTen Pin
27th FebruaryCheshireBrookfieldsRebound Therapy
27th FebruaryLondonUEL NewhamNewham Primary UEL
27th FebruaryYorkshire NorthWoldgate SchoolPrimary
27th FebruaryLondonLondon Aquatics CentreSecondary Deaf Swim
28th FebruaryDevonCoombe Dean School PlymouthPrimary
28th FebruaryEssexMelbourne Park ChelmsfordPrimary
28th FebruaryLondon BrentPrimary
28th FebruaryNorth West Regional FinalPrimary Ten Pin Finals
28th FebruarySurreyPriory SchoolPrimary
28th FebruaryLondonLondon Aquatics CentreNewham Primary Schools Swim
28th FebruaryYorkshire NorthHarrogatePrimary
29th FebruaryLondonHighshore SouthwarkPrimary
29th FebruarySurreyMoorhouse SchoolSpecial School Primary
29th FebruaryYorskshire EastHeadlands SchoolEast Riding Primary
29th FebruaryEssexLondon Aquatics CentreSouthend Secondary Hybrid Swim
29th FebruaryMerseysideGreenbankMerseyside Schools New Age Kurling
29th FebruaryMerseysideSeftonSouthport Leadership Conference
29th FebruaryDevonOrchard Manor School DawlishPrimary / Secondary Coaching
MARCH
1st MarchNW Regional FinalHollywood Bowl BoltonSpecial School Ten Pin
1st marchGreater ManchesterHopwood Hall RochdaleKurling
1st MarchCornwallSaltash Community SchoolPrimary PM Secondary AM
1st MarchYorkshire EastHollywood BowlEast Riding West Primary 10 Pin
1st MarchDerbyshireChesterfield BowlTen Pin SHAPE Learning
1st MarchEssexTendering TTCXtend
1st MarchLondonSutton Tennis CentrePrimary
1st MarchCornwallBodminSecondary Panathlon pm
4th MarchNorthumberlandTen Pin BowlingPrimary 10 Pin
4th MarchMerseysideWirralPrimary Swimming
4th March EssexTanys Dell & Church LangleyPrimary Panathlon
4th MarchLondonWestway Sports CentreKensington & Chelsea Primary
4th MarchGreater ManchesterThe Valley BoltonPrimary
4th MarchNorthern IrelandQueens University BelfastXtend
4th MarchYorkshire WestCalderdale CollegePrimary
5th MarchYorkshire WestCalderdale CollegeXtend
5th MarchYorkshire EastHull UniversityHumber Kurling Finals
5th MarchCheshireBrookfieldsRebound Therapy
5th MarchEssexColchester Sports ParkPrimary
5th MarchYorkshire NorthHarrogate High SchoolPrimary
5th MarchSomersetChard Leisure CentrePrimary Swimming
5th MarchGreater ManchesterBury GrammarPrimary Kurling
6th MarchYorkshire WestUK Superbowl KirkleesPrimary 10 Pin
6th MarchTyne & WearWanderers Ten Pin BowlingPrimary & Secondary 10 Pin
6th MarchDerbyshireChesterfield BowlTen Pin Bowling
6th MarchLondonMarjorie McClure SchoolMulti-Skills
6th MarchSomersetTauntonSecondary Swimming
7th MarchNorth East WanderersTen Pin
7th MarchTees valleyMill House LC Hartlepool Pimrary & Xtend
7th MarchTyne & WearConcordia Leisure CramlingtonBoccia
7th MarchEssexAllen Court SouthendPrimary
7th MarchLondonGaols Eltham SE London SLD/PIFootball
7th MarchDurhamBeacon of Light, SunderlandPrimary
7th MarchLondonLeo TrustPrimary
7th MarchGreater ManchesterBolton ArenaPrimary Panathlon Finals
7th MarchMerseysideGreenbank AcademyLiverpool Schools Table Cricket
8th MarchGloucestershireHartpuryPrimary Panathlon
8th MarchGreater ManchesterSport CitySecondary Finals
8th MarchYorkshire - WestWest Riding FABarclays & FA Initiative
8th MarchLondonFootballSurrey girls skils football event
11th MarchEssexHarlowPrimary coaching
11th MarchMerseysideTBCMerseyside Schools MATBALL
11th MarchSurrey Moorhouse GalaSwimming
11th MarchNorthumberlandConcordia Leisure Cramlingtonten pin competition
11th MarchLondonLewisham John Stainer CollegeSwimming
11th MarchWarwickshireCoventry Xcel Leisure CentrePrimary
11th MarchLancashireOrmskirk SchoolPrimary
12th MarchCheshireBrookfieldsRebound Therapy
12th MarchYorkshire EastHamtemprice LCEast Riding West Xtend
12th MarchLondonKingstonPrimary
12th MarchEssexColchester Sports ParkPrimary
13th March Yorkshire WestBelle Vue Academy BradfordPrimary
13th MarchCumbriaPenrith Leisure CentrePrimary
12th MarchGloucestershireChipping CampdenPrimary Panathlon
13th MarchEast YorkshireAncholme Leisure CentreHumber Kurling Finals
13th MarchSurreyRidgewayPMLD
13th MarchBuckinghamshireBeaconsfield HighXtend
13th MarchSurreyAshcombe School DorkingXtend
13th MarchYorkshire NorthYork High SchoollPrimary
13th MarchNorth West GreenbankPhysical Boccia, U19s
14th MarchGreater ManchesterBoltonPrimary Kurling Skills 1 AM
14th MarchYorkshire NorthFulford HighPrimary
14th MarchSurreyWinston Churchill SchoolXtend
14th MarchGreater ManchesterBoltonPrimary Kurling Skills 2 PM
14th MarchLondonGillette Corner 5 A sideWest London Lower Ability Football
14th March DurhamMeadowfield SchoolBoccia South
14th MarchLondonEaling Ellen Wilkinson SchoolWillow Tree Partnership
14th MarchLondonFeatherstone School EalingPrimary
14th MarchGloucestershireCirencesterPrimary Panathlon
14th MarchYorkshire SouthSheffield English Institute Primary/Xtend Finals
15th MarchBerkshireMaidenheadPrimary Panathlon am
15th MarchNorthumberlandConcordia Leisure CramlingtonBoccia North
15th MarchBerkshireMaidenheadSecondary Panathlon pm
15th MarchYorkshire NorthScarboroughPrimary
15th MarchSurreyHoward of Effingham School Primary
15th MarchSuffolk SouthCrown PoolsPrim/Discovery/Sec
18th MarchTyne & WearRiverside Bowling SunderlandTen Pin
18th MarchWarwickshireCoventry Xcel Leisure CentrePriamry AM and PM
18th MarchLondonWest Lonndon 10 Pin finalstwn Pin finals
18th MarchCumbriaPenrith Leisure CentreEden valley Primary
18th MarchLondonRomford Namco Ten Pin10 Pin Competition
18th March Greater ManchesterSport CityXtend Finals Special Schools
18th MarchLondonBrunel University HillingdonXtend
19th MarchTyne & WearBeacon of Light, SunderlandPrimary
19th MarchWorcestershireDroitwichPrimary Panathlon Final am
19th MarchYorkshire EastHaltemprice HumberXtend Finals
19th MarchWorcestershireDroitwichSecondary Panathlon Final pm
19th MarchLondonBarking & DagenhamPrimary am and PM
19th MarchCheshireBrookfieldsRebound Therapy
20th March GloucestershireStroudPrimary Panathlon
20th March North West Greenbank Regional FinalPAN Boccia, Primary and Secondary
20th March LondonBromleyten Pin
20th March CambridgeshireSt IvoFinals for Primary and Xtend
20th March Tees ValleyTeesside University Queens CampusPrimary
21st MarchMerseysideMerseyside Ten Pin BowlMerseyside Deaf/HI Ten Pin Bowling
21st MarchLincolnshireThe Litle Leisure Centre NoctonLincolnshire Central Primary
21st MarchGreater ManchesterBoltonSecondary Table Cricket 1 AM
21st MarchLondonNew River Sports CentreNorth London Football
21st March BerkshireThe Avenue School BerkshirePriamry / Seocndary
21st MarchEssexAllen Court School SouthendPrimary
21st MarchLeicestershireTBCXtend
21st MarchLancashireLanc/ Morc & Heysham PrimaryPrimary
21st MarchGreater ManchesterBoltonSecondary Table Cricket 2 P
21st MarchTyne & WearSundersland Tennis centreXtend
21st MarchNorth East Lakeside Centre KillingworthBoccia Deaf
22nd MarchLondonNew River Sports CentreFootball Deaf / HI
22nd MarchSuffolkLowestoft SwimmingGala
22nd MarchYorkshire NorthScarborough 6th form Scarborough Xtend
22nd MarchNorth WestHollywood BowlNW Regional Primary 10 Pin
22nd MarchSurreySt Piers SchoolSpecial Schools am Mainstream pm
22nd MarchYorkshire NorthPriesthorpe LeedsPrimary
22nd MarchBirminghamKing Edward SchoolSecondary
25th MarchSuffolkWanveny LowestoftInclusive Gymnastics
25th March LondonMoberley Sports, WestminsterPrimary and Xtend
25th March EssexPassmores HarlowCompetition
26th MarchLancashireBlackpool Sports CentreLancashire Primary Panathlon
26th MarchWirralEllesmere PortPrimary
26th MarchCheshireBrookfieldsRebound Therapy
26th March LondonNew River Sports CentreXtend
27th MarchLondonHillingdon Football Skills
27th MarchLincolnshireSkegness PierTen Pin Bowling
27th MarchWirralEllesmere PortPrimary
27th MarchGreater ManchesterThe Heys High SchoolKS1 Primary Pan
27th MarchEssex Castle Point and Rochford SSP. Primary Secondary
28th MarchSuffolkOrmiston Sudbury AcademyPrimary
28th MarchLondon Powerleague NewhamEast London Lower Ability Football
APRIL
10th AprilWalesYsgol Porth y FelinPrimary
11th AprilWalesPlas Madoc Ten Pin Bowling
11th AprilYorkshire EastHull ActivePrimary
11th AprilYorkshire NorthQueen Margarets EscrickSwimming KS3 & 4
15th AprilYorkshire West Leeds Active(KS2) KS1?
15th AprilYorkshire SouthHatchell WoodCoaching KS1
15th AprilGloucestershireCheltenhamBoccia
16th AprilCheshireBrookfieldsRebound Therapy
16th AprilWiltshireCaine Leisure CentrePrimary
16th AprilMerseysideEllarey Park SchoolKurling Coaching
16th AprilCounty DurhamFreemans QuaySwimming
16th AprilYorkshire WestMorley Leisure CentreKS1 Festival
17th AprilNorth West Bolton Arena Regional Finals Xtend (Special Secondary)
17th AprilLondonAELTC Rayners Park MertonPrimary
17th AprilBirminghamUnivesity of BirminghamPrimary Finals
18th AprilYorkshire WestWakefield Priamry
18th AprilNorth West Regional Finals Xtend (Mainstream Secondary)
18th AprilCumbriaWorkington LCSwimming
18th AprilGloucestershireGloucesterTen Pin
18th AprilYorkshire West Pudsey LCKS1
19th AprilYorkshire West John Charles Centre for SportKS1
19th AprilMerseysideGreenbankMerseyside Schools SLD/PD Football
19th AprilLondonOsterley Sports HounslowPrimary Panathlon
19th AprilLondonGoals ElthamSouth London Higher Ability Football
19th AprilBerkshireReading TBCPrimary & Secondary Finals
19th AprilCumbriaCarlisle Harraby SportsXtend
23rd AprilCheshireBrookfieldsRebound Therapy
23rd AprilGreater ManchesterBolton ArenaSecondary Kurling Competition
23rd AprilEssex ShenfieldXtend
23rd AprilLondon Copthall LCPrimary am
23rd AprilMerseysideEllarey Park SchoolKurling
23rd AprilLondon Copthall LCPrimary pm
23rd AprilSuffolkMildenhall CollegePrimary am & pm
23rd AprilEast YorkshireClee Fields GrimsbyHumber Promary Finals
23rd AprilLondonLondon Aquatic CentreTapscott Discovery Gala
23rd AprilWarwickshireWarwickSecondary Panathlon pm
24th AprilGloucestershireWotton-under-EdgeKS1 Primary Panathlon
24th AprilLondonWoodfield Primary SuttonKS1 Primary
25th April CornwallLiskeardGirls Football
25th April North West Bolton Arena Regional Finals Primary Panathlon am
25th April MerseysideCalderdaleAthletics training
25th April LeicestershireLoughborough UnviersityPrimary Panathlon
25th April SuffolkBeccles FC LowestoftFootball U14 U16
25th April Yorskshire EastGrimsby LCSwimming
25th April SurreyCounty FinalsPrimary & Xtend
25th April London Enfield Lea ValleyAM Primary & Xtend PM
26th April Greater ManchesterRochdalePrimary
26th April Yorkshire WestCarlton Boiling BradfordPrimary
26th April WarwickshireMytion School, WarwickPrimary & Secondary
26th April CumbriaCartmel Priory SchoolCumbria Primary Boccia
29th April DevonPlymouth TenpinPrimary ten Pin
29th April LondonSt Gikles CroydonCoaching
29th April Merseyside GreenbankPower Hockey
29th April TynesideLakeside Centre KillingworthPrimary
30th AprilTynesideNorth Tyneside Percy HedleyPrimary
30th AprilCambridgeshireTen Pin CambridgeColeridge Ten Pin Finals
29th April CornwallBodmin PrimaryPrimary
30th AprilDevonTenPon PlymouthTen Pin
30th AprilCheshireBrookfieldsRebound Therapy
MAY
1st MaySomersetTauntonPrimary Tenpin
1st MayDorsetEmmanuel CollegeEast Dorset Primary
1st MayLancashireBurnleyKey Stage 1 Primary Panathlon Pm
1st MayTyne & WearNorth Shields The ParksXtend
2nd MayGreater ManchesterBoltonPrimary Table Cricket 1 AM
2nd MayCornwallRichard Lander School TruroMulti-Skills coaching
2nd MayYorkshire NorthRichmondPrimary double header
2nd MayLondonHarrow Lodge SC HaveringEast London Primary Finals
2nd MayLondonWoodhill School GreenwichMulti-skills sports day
2nd MayGreater ManchesterGoshen Sports VillageGrils football (Primary)
2nd MaySomersetTauntonSecondary Tenpin
3rd MayLancashireHyndburn Ribble Valley Primary Panathlon
3rd MayNorfolkAlderman PeelDiscovery Swimming
3rd MayLondonPowerleague NewhamEast London Higher Ability Footba;;
7th MayWest MidlandsSolihullPrimaey AM KS1 Xtend PM
7th MayWalesDeesidePrimary Panathlon
7th MayLondonWimbledon Community Raynes ParkKS1 Primary
7th MayCheshireBrookfieldsRebound Therapy
8th MayNorth West RegionalBolton ArenaDeaf Kurling Primary
8th MayNorth West RegionalBolton ArenaDeaf Kurling Secondary
8th MayGreater ManchesterSt Peters Centre BurnleyPrimary
8th MayWalesAstrobowlPriamry Ten Pin
8th MayWest MidlandsCoventry Xcel Leisure CentrePrimary am
8th MayWest MidlandsCoventry Xcel Leisure CentreXtend Panathlon pm
9th MayWest MidlandsSolihullPrimary AM Secondary PM
9th MayWarringtonOrford Jubliee Hub WarringtonMulti Sports Festival
9th MayMerseysideGreenbank AcademyMerseyside Schools SLD/PD Athletics
9th MayGreater ManchesterWigan Youth ZoneWigan Primary X 2
10th MayEast YorkshireHollywood Bowl HullHumbe Secondary ASD 10 Pin
10th MayEssexDebden Essex Xtend
10th MayWalesByw'n lach Glaslyn Hafod Lon / Pendalar Swim Gala
10th MayLondonPowerleague NewhamEast London Higher Ability Football
13th MayLondonSutton Sports VillageMerton & Sutton Xtend
14th MayCheshireBrookfieldsRebound Therapy
14th MayLondonTalacre Sports Centre Camden Primary
14th MayNorth East Jarrow PoolDiscovery Swimming
14th MayWalesLlandrillo CollegeSpecial School Primary
15th MayHertfordshireLongdene Hemel HempsteadKS1 Primary
15th MayWalesPlas Silyn Leisure CrentreGwynedd ALN Primary
16th MayLondonLinden Lodge WandsworthSports Day
16th MayLondonHarrow Lodge SC HaveringSpecial Schools Xtend Finals
16th MayWalesLlandrillo CollegeSpecial Schools Secondary
17th MayNorfolkSprowstonPrimary for Nebula schools
20th MayMerseysideArchbishop Beck Tennis CentreWest Derby Schools New Age Kurling
20th MayWalesCwmbran Leisure CentrePrimary
20th MayWest LancsBurscough Sports CentreWest Lancs KS1 Panathlon
21st MayCumbriaWorkington Leisure CentrePrimary
21st MayCheshireBrookfieldsRebound Therapy
21st MayLondon Redbridge Powerleague FairlopYr 3 & Yr 4 Football
21st MayLondonStathmore SchoolMulti-sports Day
21st MayBuckinghamshireStoke Mandeville StadiumPrimary
21st MayEssexShooters North WealdGirls Football
22nd MayCumbriaPenrith Leisure CentrePrimary X 2 and Xtend
22nd MayHerefordshireHerefordPrimary Panathlon
23rd MAyLondonKingston St Andrews St MarksSports Day
23rd MayCornwallWadebridgeAthletics
24th MayWalesMonmouthshire Superbowl NewportTenpin
JUNE
3rd JuneYorkshire WestUK Superbowl Spen ValleyTen Pin
4th JuneCheshireBrookfieldsRebound Therapy
4th JuneWest MidlandsCoventryPrimary Panathlon Final am
4th JuneYorkshire WestNewsome High SchoolPirmary / Xtend
4th JuneWest MidlandsCoventrySecondary Panathlon Final pm
4th JuneWalesCwmbran Leisure CentrePrimary
5th JuneTees ValleyQueens Campus ThornabyPrimary
5th JuneGloucestershireUniversity of GloucestershirePrimary Final
5th JuneHertfordshireWodsen SportsTBC
6th JuneMerseysideGreenbankMerseyside Schools Kwik Cricket
6th JuneLondonBarnetMultiSport
6th JuneLondonPriestmead HarrowKurling
6th JuneSuffolkBeccles FC LowestoftFootball U14 U16
7th JineLonfonNew River Haringey Tennis PM Primary PM
10th JuneNorfolk NorwichPrimay / Xtend
10th JuneLondonUEL SportsDockEat London Xtend TBC
11th JuneCheshireBrookfieldsRebound Therapy
11th JuneLondonMile End Tower HamletsTower Hamlets Xtend
11th JuneNorfolkUEA SportsparkPrimary / Xtend
11th JuneLondonGreenvale School Sports Day
11th JuneSuffolkEast Point LowestoftPrimary
11th JuneSomersetYeovilPrimary Athletics
12th JuneLondonIslington Talacre Sports CentreXtend
12th JuneStaffordshireKeele UniversityPMLD Training Day
12th JuneMerseysideGreenbankPrimary Kwik Cricket
12th JuneGreater ManchesterBolton ArenaBoccia & Kurling
12th JuneLondonWestminsterOutdoor Xtend & multi-sports
12th JuneYorkshire West Hull ZingariCricket - Primary
12th JuneSomersetTauntonSecondary Athletics
12th JuneLondonGreenvale School Sports Day
13th JuneLondonPeter May SC Waltham ForestBoccia
13th JuneLondonBrunel University HillingdonWest London Primary Final
13th JuneNorth WestAlder Cricket Club, LiverpoolNW England Deaf/HoH Kwik Cricket
14th JuneSuffolkTBCTennis
14th JuneLondonTower HamletsPrimary & Secondary Ten pin
14th JuneSuffolkXtendSpecial Schools am Mainstream pm
14th JuneEssexMoulsham HighXtend
14th JuneLondonGoals WembleyLondon Finals Lower Ability
17th JuneNorfolkStalham HighTBC
18th JuneCheshireBrookfieldsRebound Therapy
18th JuneWalesHafod Lon Sports DaySports Day
18th JuneLondonRowansCentral London Primary 10 Pin
18th JuneYorkshire West TBCCricket - Primary
18th JuneBerkshireThe Holt School WokinghamSecondary Coaching
19th JuneWalesPendalar SchoolsSports Day
19th JuneNorth WestBolton Arena Primary & Secondary Kurling
19th JuneWiltshireFoundation Park SwindonAthletics
19th JuneSussex EastEastbournePrimary
19th JuneYorkshire WestMorley Leisure CentreW Yorks Primary Final
20th JuneGloucestershireGloucesterPrimary & Secondary Athletics
20th JuneLondonCrystal Palace Sports CentreSouth London Boccia
20th JuneLincolnshireGrantham Leisure CentreTBC County Finals
20th JuneWalesGogarth SchoolSports Day
25th JuneCheshireBrookfieldsRebound Therapy
21st JuneLondonGoals WembleyLondon Finals Higher Ability Plate Final
21st juneLondonSt Georges Park Wandsworth Panathlon Tennis
21st JuneDorsetPoole Bishop AldelmsPrimary Athletics
24th JuneTyne & WearGateshead Stadium Priamry Finals
24th JuneTyne & WearGateshead Stadium Xtend Finals
24th JuneYorkshire NorthFulford HighYorkshire Open Boccia
24th JuneGloucestershireArchway SchoolGirls Football
25th JuneWest MidlandsUniversity of BirminghamPrimary Final
25th JuneYorkshire SouthPonds Forge SwimmingSwimmng
26th June MerseysideTBCPrimary Kwik Cricket
26th June LondonMapledown Multi-SportsMulti-sports Day
26th June Cambridgeshirejack Hunt SchoolMulti-Skills Festival
26th June LondonHillingdon Uxbridge Tennis Tennis
26th June GloucestershireWotton-under-EdgeGirls Football
27th JuneMerseysideGreenbankMerseyside Schools Dodgeball
27th JuneEssexSt. John PayneEssex Extend
27th JuneLondonMapledown Multi-SportsXtend
27th JuneLondonHarrow Lodge, UpminsterEast London Xrend Finals
27th JuneNorfolkWest Norwich Tavernham HSOutdoor Secondary
27th JuneWest MidlandsUniversity of BirminghamPrimary Xtend
28th JuneWest MidlandsUniversity of BirminghamSeoncary Xtend
28th JuneLondonMapeldown Multi-sports Day
28th JuneNorfolkWest Norwich Tavernham HSOutdoor Primary
28th JuneLondonLondon Aquaatic CentreSE Regional Finals
28th JuneLondonGoals WembleyLondon Finals Higher Ability Main final
28th JuneGloucestershireStroudGirls Football
JULY
1st JulyBucksMilton Keynes TBCTBC
1st JulyEssex Old Brentwood’sPrimary
1st JulyEssexMelbourne Sports CentreSEND Festival
2nd JulyCheshireBrookfieldsRebound Therapy
2nd JulySuffolkCounty High SchoolPrimary Finals
2nd JulyShropshireSeverndale Academy ShrewsburyPrimary / Xtend
3rd July NorthumberlandTBCPrimary Panathlon
3rd July Greater ManchesterHollywood Bowl Ten PinDeaf Primary & Secondary Ten Pin
3rd July WalesMonmonthshireMonmonthshire Primary
3rd July LondonMile End Leisure Tower HamletsGeorge Green Sports Day
3rd July BerkshireBohunt Secondary WokinghamPrimary
3rd July North WestHollywood Bowl, BoltonDeaf Ten Pin Bowling Primary
3rd July North WestHollywood Bowl, BoltonDeaf Ten Pin Bowling Secondary
4th JulyCornwallNewquayCricket
4th JulyWalesNewport CwmbranPrimary
5th JulyLondonHighshire SouthwarkMulti-sports Day
5th JulyNorthumberlandPrimary
5th JulyGloucestershireCirencester ArenaPrimary
8th JulyGloucestershireSevern Valley SchoolXtend
9th JulyBerkshireBerkshire School GamesBoccia, Kurling & Swimming
9th JulyCheshireBrookfieldsRebound Therapy
9th JulyLondonRiverside Bridge B&DSports Day
9th JulyGloucestershireDursley Wotten-under-EgdeSwimming
9th JulyLondonHaringey Grove SchoolSports Day
9th JulyLondonRiverside Bridge B&DSports Day
10th JulyWiltshireUplands Special School Secondary Coaching
10th JulyNorthumberlandConference
11th JulyWiltshireAbbey park SchoolSecondary panathlon
11th JulyLondonRiverside Bridge B&DSports Day
15th JulyYorkshire West John Charles Centre for SportPrimary
16th JulyLondonLatymer School EnfieldSports Day
17th JulyEssexBasildon Sports VillageEssex School Games
18th JulyYorkshire West John Charles Centre for SportPrimary
19th JulySurreySt Piers SchoolSports Day
22nd JulyEssexDoucecroft School ColchesterMulti-sports Day